Kişiselleştirme İmkanı
Kişiselleştirme İmkanı
  • 31.07.2023
Kişiselleştirme imkanı ile damak zevkinize uygun, leziz tarifler hazırlayabilirsiniz.

Ön tanımlı programlara bağlı kalmaksızın, sıcaklık ve zaman ayarlarını kişiselleştirerek kendi pişirme programınızı planlayabilirsiniz

10 Farklı Otomatik Yemek Programı
Düdüklü ile et/tavuk, baklagiller, tandır, yahni/tencere yemeği, kısık ateşte pişirme, reçel, sote, buharda pilav, poşe ve yoğurt gibi 10 adet ön tanımlı pişirme programı ile farklı lezzetler için farklı pişirme fonksiyonlarından yararlanabilirsiniz.
 


Basınçlı Pişirme Özelliği
Zamandan tasarruf ederek et ve tavuk pişirebilmek için en uygun sıcaklık ayarında basınçlı pişirme sağlayan düdüklü et/tavuk ve baklagiller programına sahiptir, geleneksel düdüklü tencerelere göre çok daha güvenlidir.
 
 
Tandır Programı
Özel tandır aksesuarı ile tencerenin tabanına değmeden, heryere %100 eşit sıcaklık dağılımı ile ideal tandır kıvamında pişirme sağlar.
 
 
Zamanlayıcı
Zamanlayıcı fonksiyonu sayesinde pişen yemeklerinizin başında beklemeyi gerektirmez, istediğiniz zamanda pişirme sağlar ve vaktiniz size kalır.
 
 
Kişiselleştirme İmkanı
Ön tanımlı programlara bağlı kalmaksızın, sıcaklık ve zaman ayarlarını kişiselleştirerek kendi pişirme programınızı planlayabilirsiniz.
 
 
Güvenli Pişirme
15 farklı güvenlik sensörü sayesinde pişirme süresince sıcaklık ve basıncı kontrol altında tutar. Herhangi bir basınç artışı ve patlama riskini ortadan kaldırır.